Apartamenty – Trójmiasto

  • +48 602-216-102
  • +48 602-214-901
  • biuro@happystay.pl
  • Gdańsk ul. Osiek 10

Firma Happy Stay.pl powstała z myślą wprowadzenia innowacyjnego spojrzenia na branżę wynajmu apartamentów.

Wieloletnie doświadczenie założyciela firmy i posiadana dogłębna wiedza w tym temacie, umożliwiła zastosowanie odważnych rozwiązań takich jak min. mobilne biuro obsługi, umożliwiające lepszą, kompleksową obsługę Twojego Apartamentu.

Miejscem pracy personelu Happy Stay.pl jest Twój Apartament, to właśnie w nim odbywają się wszystkie najważniejsze procesy związane z zameldowaniem, wymeldowaniem Gości, nadzorem firmy sprzątającej i drobnymi pracami konserwatorskimi, czyli ideowy zakres prac każdego Operatora. Narzędzia niezbędne do obsługi portali rezerwacyjnych, systemów hotelowych i finalnie Gości, znajdują się w aplikacjach na urządzeniach mobilnych.

Firma Happy Stay.pl jest jedną z nielicznych na rynku, która wprowadziła tak odważne rozwiązanie, w postaci świadomego braku biura stacjonarnego. Pomysł innowacyjny, lecz spotykający się z coraz większym i entuzjastycznym przyjęciem ze strony Właścicieli.

Pojęcie “Self check in” i “Self check out” jest dla nas obce.

Twój Apartament posiadać będzie osobny, indywidualny profil na portalach rezerwacyjnych, co umożliwi Tobie bezpośredni wgląd do cen, opinii itp.

Drogi Właścicielu, jeśli posiadasz apartament w Gdańsku lub Sopocie, chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących współpracy z nami? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.